Kasa fiskalna dla fryzjera średniej wielkości

Kasa fiskalna dla fryzjera

Kasa fiskalna dla fryzjera

Od 2015 roku więcej branż będzie objętych obowiązkiem instalacji kasy fiskalnej. Co ważne, nie będzie już obowiązywał limit (20 000 złotych) poniżej którego instalacja kasy fiskalnej już nie obowiązuje. Obowiązek dotyczyć będzie między innymi usług w zakresie fryzjerstwa i kosmetyki. Ministerstwo Finansów chce w ten sposób zadbać o konsumentów, którzy na podstawie paragonu będą mogli dokonać reklamacji, a także egzekwować podatki, które, rejestrując swój obrót, przedsiębiorcy będą zmuszeni płacić. Warto już wcześniej przygotować się do tej zmiany i zakupić urządzenie najbardziej odpowiednie dla naszej firmy.

Dopasowana kasa fiskalna dla fryzjera to podstawa codziennej pracy, zadowolenie pracowników i samych klientów. Przyjrzyjmy się kasom z segmentu średniego, które będą odpowiednie dla średnich i dużych zakładów fryzjerskich.

Posnet Bingo XL  to kasa fiskalna dla fryzjera posiadająca szereg przydatnych funkcji. Duża baza towarowa (8000 PLU) i 40 znaków w nazwie pozwoli komfortowo zdefiniować usługi i produkty. Elektroniczna kopia paragonu pozwoli zaoszczędzić czas, a także środki wydawane na dodatkową rolkę papieru. Na paragonie możemy wydrukować numer NIP nabywcy. Ten model oferuje nam także stabilny mechanizm drukujący, wytrzymały akumulator i sprawną komunikację z programem sprzedażowym. Cena to około 1400 złotych netto.

Kasa fiskalna Novitus Soleo Plus (1600 złotych netto) to również bogactwo funkcji. Do tej kasy możemy podłączyć terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, komputer itd. Zmiana waluty, duża baza towarowa, szybki mechanizm drukujący, obsługa kart rabatowych – to niektóre jej zalety. Kasa przeznaczona jest nie tylko dla zaawansowanych użytkowników. Osoby, które po raz pierwszy będą używały kasy fiskalnej doskonale sobie z nią poradzą.

Średnia kasa fiskalna dla fryzjera jest zazwyczaj większa od tych małych, przenośnych, ale posiada za to wiele funkcji, które przydają się w palcówkach o dużym natężeniu ruchu. Dobrze dobrane urządzenie ułatwia codzienną pracę, poprawia jakość obsługi klienta i samą ewidencję sprzedaży.